Za snadné dárcovství

koalice pro podporu individuálního fundraisingu v neziskovém sektoru

Co nás čeká na podzim?

3.10.2017 — 

Podzim bude v koalici nabitý vzděláváním a networkingem. Ve středu 4. října nás čeká workshop s krotitelkou sociálních sítí Eliškou Vyhnánkovou.

V úterý 10. října přijede do Prahy na pozvání nadace Partnerství americká konzultantka, fundraiserka a merketérka Marlene Stjernohlm a představí nám trendy ve fundraisingu v USA. Workshop "Fundraising Best Practices" se uskuteční ve Skautském institutu v Praze od 15:00 do 18:00 (registrace ZDE).          

Hned den nato (11. října) uspořádá společnost KPMG pro koalici seminář na téma General Data Protection. Seminář proběhne v prostorách KPMG (Pobřežní 1a, Praha) od 10:00 do 15:00.¨

V období 12. - 13.října se česká fundraisingová obec přesune do Bratislavy na mezinárodní konferenci CEEFC. I koalice vyšle své zástupce; konference se zúčastní předseda Jan Gregor a koordinátorka Eliška Froschová Stehlíková. Z koaličních členů se konference jako mluvčí zúčastní např. Žaneta Gregorová a Martin Máša z Hnutí DUHA  nebo Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni.

Na listopad chystáme workshop s Patrickem Hafnerem z rakouského Světla pro svět o jejich závěťové kampani Vergissmeinnicht a workshop "Copywriting aneb Pojďme si to přepsat." O všem vás budeme včas informovat.

A 10. listopadu proběhne další schůzka skupiny LGLC. Prezentace si připraví Milan Palán (SOS vesničky), Lucie Hošková (ČSO) a Hana Fišerová (Domov Sue Ryder) na téma "Ohřívání těch, kteří už jsou na palubě".

Dialect

členové

Unicef
Pestrá
Greenpeace
Junák -český skaut, z.s.
Člověk v tísni
Domov Sue Ryder
ČSO
Nadace VIA
Hnutí Brontosaur
Lékaři bez hranic
Amnesty international
Institut pro památky a kulturu
Linka bezpečí
Nadace Partnerství
Liga lidských práv
Světlo pro svět
Nesehnutí
Diakonie ČCE
Armáda spásy
Psí život
Frank Bold
Arnika
Post Bellum
SOS Dětské vesničky
Nadace Open Society Fund Praha
Výbor dobré vůle
Auto-Mat
Hnutí DUHA
Mamma HELP
Zdravotní klaun
Salesiánská asociace Dona Bosca
Cesta domů
Home Úvodní stránka