Za snadné dárcovství

koalice pro podporu individuálního fundraisingu v neziskovém sektoru

Co nás čeká na podzim?

3.10.2017 — 

Podzim bude v koalici nabitý vzděláváním a networkingem. Ve středu 4. října nás čeká workshop s krotitelkou sociálních sítí Eliškou Vyhnánkovou.

V úterý 10. října přijede do Prahy na pozvání nadace Partnerství americká konzultantka, fundraiserka a merketérka Marlene Stjernohlm a představí nám trendy ve fundraisingu v USA. Workshop "Fundraising Best Practices" se uskuteční ve Skautském institutu v Praze od 15:00 do 18:00 (registrace ZDE).          

Hned den nato (11. října) uspořádá společnost KPMG pro koalici seminář na téma General Data Protection. Seminář proběhne v prostorách KPMG (Pobřežní 1a, Praha) od 10:00 do 15:00.¨

V období 12. - 13.října se česká fundraisingová obec přesune do Bratislavy na mezinárodní konferenci CEEFC. I koalice vyšle své zástupce; konference se zúčastní předseda Jan Gregor a koordinátorka Eliška Froschová Stehlíková. Z koaličních členů se konference jako mluvčí zúčastní např. Žaneta Gregorová a Martin Máša z Hnutí DUHA  nebo Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni.

Na listopad chystáme workshop s Patrickem Hafnerem z rakouského Světla pro svět o jejich závěťové kampani Vergissmeinnicht a workshop "Copywriting aneb Pojďme si to přepsat." O všem vás budeme včas informovat.

A 10. listopadu proběhne další schůzka skupiny LGLC. Prezentace si připraví Milan Palán (SOS vesničky), Lucie Hošková (ČSO) a Hana Fišerová (Domov Sue Ryder) na téma "Ohřívání těch, kteří už jsou na palubě".

Dialect

členové

Diakonie ČCE
Greenpeace
SOS Dětské vesničky
Frank Bold
Domov Sue Ryder
Zdravotní klaun
Unicef
Hnutí DUHA
Post Bellum
Liga lidských práv
Linka bezpečí
Světlo pro svět
Auto-Mat
Mamma HELP
Výbor dobré vůle
Junák -český skaut, z.s.
ČSO
Nadace VIA
Institut pro památky a kulturu
Nadace Partnerství
Salesiánská asociace Dona Bosca
Psí život
Cesta domů
Arnika
Pestrá
Hnutí Brontosaur
Nadace Open Society Fund Praha
Armáda spásy
Nesehnutí
Člověk v tísni
Amnesty international
Lékaři bez hranic
Home Úvodní stránka